Sunday, April 11

ह्यामरले हि’र्काएर ह’त्या गरी बोरामा पोको पारेको अवस्थामा श’व फे’ला

March 16, 2021 144

काठमाडौंको बल्खु पुल नजिकैको सुकुम्बासी बस्तीमा सोमबार साँझ बो’रामा पो’को पारेको अ’वस्थामा एक जनाको श’व भे’टियो । श’व ३३ वर्षीया सन्तोषी श्रेष्ठ सापकोटाको थियो । सन्तोषीका देवर तेज बहादुर सापकोटाले घर पछाडी पेटीको बोराबाट र’गत बगेको देखेपछि बल्खुको प्रहरी बि’टमा खबर गरे ।

त्यसपछि घ’टनास्थलमा प्र’हरी पुग्यो । प्रहरी घ’रमा पुगेर श’वको मु’चुल्का गर्न थाल्दा सन्तोषीका पति सन्तोष सा’पकोटा त्यहाँबाट भा’गिसकेका थिए । सापकोटा द’म्पतीको बीचमा झ’गडा भइरहन्थ्यो । उनी जो’रपाटी स्थित माइतीघरमा बस्थिन् ।

प’तिसँग उनले डि’भोर्स मागेकी थिइन् । सा’नेपामा रहेको एउटा सहकारीबाट लिएको ऋ’णको कि’स्ता बुझाउन भनेर उनी सोमबार ९ बजेतिर जो’रपाटीबाट नि’स्केकी थिइन् । ब’ल्खु स्थित घ’रमा उनको इहलिला स’माप्त भयो, जो’रपाटी फ’र्किन पाइनन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्