Saturday, January 22

फेरि एक महिना पछि स्मिताले छोडिन लाहुरे राहुल दाइलाई

March 14, 2021 1171

तुरुन्तै हेर्नुहोस भर्खरै 1 महिना पछि स्मिताले छोडिन काँहा गइन लाहुरे राहुल दाइलाई फेरि यसरी पहिलो पटक, भिडियो सहित, भिडियो हेर्नका लागि तलको यो समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ हेर्नुहोला साथै यो समाचार पनि पढ्नुहोला, विद्याकी धनी देखि लिएर, धनको अर्को नाम “लक्ष्मी” यी सबै नारी हुन् ।

आफ्नो सन्तानको मायाको र न्यायको लागशंकरको जस्तो बिध्वंशक क्रोधलाई साम्य पारेर न्याय दिलाउने महान माता पार्वती पनि नारी नै थिइन्। सारा देवलोक थर्कमान बनाउने मैसासुरलाई विनास गर्ने काली पनि नारी नै थिइन्। इतिहासमा र शास्त्रमा हेर्ने हो भने नारी कहिल्यै पनि कमजोर देखिदैनन् । कृष्ण र बुद्ध जस्तो दिव्य पुरुषहरुलाई गर्भमा धारण गर्ने पनि नारी नै त थिइन् नि ! आफ्नो घर त्यागेर अर्काको घरलाई खुसीले भरीपूर्ण बनाउन सक्ने क्षमता पनि नारीमा भेटिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्