Monday, October 25

मुख्यमन्त्री राईलाई अ,न्या,य र पी,डा दिएको भन्दै बालिका खड्काले माफी मागिन यो हेर्नुस।

April 23, 2021 377

उनले आज नेकपा कार्यालय धुम्बाराही नै पुगेर दुबै अध्यक्ष, महासचिव लगायतलाई सम्बोधन गर्दै लेखिएको मा, फी पत्र पार्टीमा दर्ता गराएको कार्यालय सचिव ईश्वरी रिजालले हिमालयपोष्टलाई जानकारी दिएका छन् ।

 

“पछिल्लो समयमा मैले अरुको दु, x रु, त्सा, x ह, x नमा परी तत्कालिन सञ्चारमन्त्री तथा हाल प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईलाई मैले ग, x ल, x त आ, x रो, x प र ला, x न्छ, x ना लगाउन पुगेँ । मैले केही सार्बजनिक सञ्चार माध्यमहरुमा दाबी गरे जस्तो उहाँसंग कुनैपनि स, x म्ब, x न्ध र स, x म्प, x र्क नरहेको स्पष्ट पार्न चाहन्छु” पार्टीमा बुझाईएको पत्रमा लेखिएको छ “अरुको दु, x रु, x त्सा, x ह, x नमा पर्नाले मबाट कमरेड शेरधन राई प्रति भएको अ, x न्या, x य र पी, x डा प्रति पुन क्ष, x मा, x या, x च, x ना गर्दै मेरो कारणले शेरधन राई लगायत अन्य ब्यक्ति, समुह, पार्टी वा अन्य निकायमा पर्न गएको भ्रम तथा नकारात्मक प्रभाव र असर प्रति सार्बजनिक रुपमै मा, x फी माग्दछु ।”

खड्काले केही दिन अघि मात्र मुद्धा फिर्ता लिएपछि अदालतबाट भएको आदेश समेत संलग्न गर्दै पार्टीमा निवेदन दिएकी हुन् ।

यो हेर्नुहोस् नेकपा पार्टी कार्यालयमा बालिकाले दर्ता गराएको निवेदन :

प्रतिकृया दिनुहोस्