Sunday, May 16

आफ्नो पतिको लिं’,ग ला मो भन्दै, सहन नसकी स,म्ब,न्ध वि,च्छे,द

April 14, 2021 246

विश्वमा यस्ता घटना हुन्छन् जुन कल्पनाभन्दा बाहिरका । कतिपय घटना यथार्थ तर अ’पत्या’रिला पनि हुन्छन् कतिपय घटना सत्य रहन्छन् । यस्तै घटना नाइजेरियामा भएको छ । पहिलो विवाहको स,म्ब,न्ध वि,च्छे,द गरेर दोस्रो विवाह गरेकी एक महिलाले आफ्नो पतिसँग स,म्ब,न्ध वि,च्छे,द गरेकी छन् । स,म्ब,न्ध वि,च्छे,दको कारण श्रीमानको लिं’,ग ला’ मो भएको र आफूलाई अ, स, ह्य पी’,डा भएको उनको भनाइ छ ।

नाइजेरियास्थित जम्फारा राज्यको इस्लामिक अदालतले विवाहको एक हप्तापछि यस्तो मु’, द्धा द,र्ता भएको जनाएको छ । ती महिलाले पहिलो विवाहको स,म्ब,न्ध वि,च्छे,दपछि आफ्नो रितिरिवाज अनुसार मैजिनरीसँग दोस्रो वि,वाह गरेकी थिइन् । श्रीमानको घर जानुभन्दा पहिला दुलाहाका आमाबुवालाई घर बोलाउने चलन छ ।

यही अवस्थामा उनीहरु पहिलो पटक सँगै बसेका थिए । त्यतिबेला पनि ती महिलाले अ’स’हज म’हसुश गरेको बताएकी थिइन् । उनले त्यो पी,’ डा आफ्नो आमालाई समेत भनिन् तर, उनकी आमाले बिस्तारै ठिक हुँदै जाने भन्दै ती महिलालाई द,’बा ब दिएकी थिइन् ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्