Monday, June 14

प्रदेशसभा बैठक : सभामुखले बोलाउँदा मुख्यमन्त्री गएनन्

April 12, 2021 23

प्रदेश १ संसदमा देखिएको समस्या समाधान गर्न प्रदेश १ सभामुखले बोलाएको छलफलमा नगएका मुख्यमन्त्री शेरधन राईले छुट्टै सर्वदलीय बैठक बोलाएका छन् ।

सोमबार प्रदेशसभा बैठक बस्नुअघि मुख्यमन्त्री राईले सर्वदलीय बैठक बोलाएका हुन् ।

प्रतिपक्षी दलहरुले सोमबारको बैठक पनि अवरोध गर्ने बताएपछि मुख्यमन्त्री राईले सोमबार बिहान ११ बजे सर्वदलीय बैठक बोलाएका हुन् । ‘हिजो बोलाइएको छलफलमा मुख्यमन्त्री सहभागी नभएपछि हाम्रो असहमति रह्यो, छलफल निष्कर्षमा पुगेन’ माओवादी केन्द्र प्रदेश १ संसदीय दलका नेता इन्द्रबहादुर आङ्बोले भने, ‘आज मुख्यमन्त्रीले मुख्यमन्त्री कार्यालयमा सर्वदलीय छलफल बोलाउनुभएको छ ।’

प्रदेश १ को प्रदेशसभाको साताैं हिउँदे अधिवेशनको छैटाैं बैठक प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेस, माओवादी केन्द्र र जसपाले अवरोध गरेका थिए । चालु वर्षका लागि स्वीकृत कार्यक्रमहरु सुचारू गर्नुपर्ने, विकास आयोजनालाई निरन्तरता दिनुपर्ने, अलपत्र रहेका बहुवर्षे विकास आयोजनाको काम सुचारु गर्नुपर्ने माग राखेका दलहरुले सोमबार बस्ने सातौं बैठक पनि अवरोध गर्ने तयारी गरेका छन् ।

 

प्रतिकृया दिनुहोस्