Sunday, April 11

५ जना …आठ केजी लागुऔषध अफिमसहित..पक्राउ..!

October 5, 2020 90

रोल्पा– प्रहरीले रोल्पाको सुनिलस्मृतीबाट प्रतिबन्धित लागुऔषध अफिमसहित ५ जनालाई पक्राउ गरेको छ ।प्रहरीका अनुसार रोल्पाको सुनिलस्मृती गाउँपालिका–२ खुङग्रीस्थित रोल्पा–भालुवाङ (दाङ) सडक खण्डमा चेकजाँचका क्रममा ८ केजी अफिमसहित पाँच जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय रोल्पाका प्रमुख डीएसपी नरेशराज सुवेदीका अनुसार दाङतर्फ जाँदै गरेको बा१५च ३७७६ नम्बरको स्कर्पियो गाडी चेकजाँच गर्ने ८ किलो अफिमसहित ५ जनालाई पक्राउ गरिएको हो ।

पक्राउ पर्नेमा रुकुम भुमे गाउँपालिका ४ बस्ने ३७ वर्षीया कि ज्योती घर्ती, ३० वर्षीया निशा पुन, दाङ हारपुर गाउपालिकाका ४५ वषीय दिलप्रभा बुढा, सुर्खेत गुरवाकोट नगरपालिकाका ३३ वर्षीय मोतीलाल परियार र रोल्पा सुनछहारी गाउँपालिकाका ३५ वर्षीय याम बहादुर घर्तीमगर रहेका छन् ।[]]

प्रतिकृया दिनुहोस्