Friday, July 30

दुखद खबर :२८ बर्सिया सुसिला कुवरको भि’ र’बाट ल ‘डे’र मृ’ त्यु !

March 28, 2021 195

बिहानै आयो दुखद खबर :२८ बर्सिया सुसिला कुवरको भि’ र’बाट ल ‘डे’र मृ’ त्यु !
प्युठानको झिम्रुक गाउँपालिका -७ कि २८ बर्सिया सुसिला कुवरको बिहिवार साझ भि’ रबाट ल ‘डे’र ज्या ‘न गएको छ। गाउकै सालेमेला रामपानी भि’ रबाट अन्दाजी २०० मिटर तल लडेर कुवरको मृ ‘त्यु भएको हो। सुशिलालाई ब’ चा’उन खो’ज्दा उनका श्रीमान ३३ बर्सिया नारायण कुवर घा’ इ ते भएका छन, उनको प्युठान अस्पताल बिजुवार मा उपचार भइरहेको छ। मृ’ त ‘क सुशिला कुवर प्र’ती भा’ व ‘पु’र्ण श ‘र्दान्ज ‘ली, सो’ का’ कु’ल परियार जनमा ग ‘हि’रो स’ म’ वे’ दना प्र ‘सू ‘ति गराउन प्युठान जिल्ला अस्पताल बिजुवारमा लगिएकी झिमरुक गाउपालिका-७ तुसाराकि २६ बर्षिय अनिसा एमसि (थापा)को सु” ‘त्के ‘री भएको दुई दिन पछि मृ’ त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।अनिसाकाे पेटमा र ”गत जमेपछि पुन अ ‘प्रे ‘सन गर्दा अ” त्यधि ‘क र ‘क्त श्रा” व भएपछि ज्या ”न गएकाे आफन्तले बताए । चि ‘कि ‘त्सकहरुले रिफर गर्नुको साटो अनिसालाई जिल्ला अस्पताल प्युठानमै ठिक हुने भन्दै अ ‘स्पतालमा रा”ख्दै आएको अा”फन्तकाे भनाईछ । सु” त्के ‘री अनिसाकाे अ ‘न्तिम अबस्था अाउदा अस्पतालले अाज बिहान तीन बजे रिफर दिएकाे थियाे । रि ‘फर दिएकाे एक घ” न्टामै प्युठानबाट बुटवल लैजाने क्रममा दाङकाे भालुवाङमा सु” त्के ‘री अनिसाकाे नि ”ध ‘न भएकाे हाे। न’ व’जात शि’शु भने सकुशल छन।। “((शो’ का ‘कुल परिवारजनम ईश्वरले धै’ र्यधार ‘ण गर्न सक्ने क्षमता प्रधान गरुन् र दो ‘षीला ई कडा भन्दा क’डा का’ रबाही होस ! हा’ र्दिक भा ‘व ‘पु ‘र्ण श्र ‘दा ‘ञ्जली ।

प्रतिकृया दिनुहोस्