Monday, October 25

कोदोको रक्सीलाई ब्राण्ड बनाउने नारा लागू गर्नेछु : मन्त्री राई

March 27, 2021 167

खोटाङ,१४ चैत । प्रदेश नं १ का सामाजिक विकासमन्त्री उषाकला राईले कोदोको रक्सीलाई ब्राण्ड बनाउन पहल गर्ने बताउनुभएको छ । कोदोको रक्सीलाई ब्राण्ड बनाउने नारा लागू गर्नेछु : मन्त्री राई पूरा भिडियो हेर्नको लागि अन्तिम फाइलमा राखिएको छ ! हेरेर प्रतिक्रिया दिनु होला

स्थानीय प्रशासनले कोदोको रक्सी जफत गरिरहेको अव स्थामा ‘ब्याण्ड भर्सेस ब्राण्ड’को नारा लिएर प्रवद्र्धनमा लाग्नुभएका मन्त्री राईले शुक्रबार शपथ तथा पदभार ग्रह ण गरेलत्तै सामाजिक सञ्जालमा स्टाटस लेख्नुहुँदै साना उद्योगका रूपमा रहेको कोदोको रक्सी उत्पादनलाई कानू नीरूपमा वैधता दिने प्रबन्ध मिलाउनुपर्नेमा जोड दिनुभयो

 

उहाँले खोटाङको दिक्तेल बजारमा यसअघि स्थानीय उत्पा दनको रक्सी प्रहरीले जफत गरेर नष्ट गरेको विषयलाई लि एर स्थानीय सरकारको कडा आलोचनासमेत गर्नुभएको थियो । मन्त्री राईले पदभार ग्रहण गर्नुभएलत्तै फेसबुकमा लेख्नु भएको स्टाटसमा नेपाली जनताको प”रिवर्तनका लागि सामाजिक मुक्ति आन्दोलनमा आफ्नो यात्रा अविच लित रहिरहने पनि बताउनुभएको छ ।

खोटाङको दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–४ खाल्लेमा जन्मनुभएकी मन्त्री राईले मन्त्रीको पदभार ग्रहण गर्नुभएपछि जन्मदिने आमाबुबा तथा खोटाङे जनतालाई धन्यवाद व्यक्त गर्नुभएको छ । news24Nepal

 

प्रतिकृया दिनुहोस्