Wednesday, April 14

OMG: अटो रिक्सामा फेला पर्यो कलाकारको श’व

March 25, 2021 160

एजेन्सी । काम विहिन भएका एक कलाकारको श’व अटो रिक्सामा फेला परेको छ । प्रख्यात तमिल अभिनेता विरुत्चागकान्तको श’व चेन्नईको एउटा अटो रिक्सामा फेला परेको हो । लामो समयदेखि फिल्म जगतमा स्थान बनाउन कोशिश गरिरहेका विरचगकांठले सबैलाई अचम्मित पारेका छन्।
पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्

अटो रिक्सामा निदाएका उनी कहिल्यै नउठ्ने गरी अस्ताएका हुन् । यद्यपि उनको मृत्युको कारण अझै स्पष्ट छैन, तर विरछगकान्तले लामो समयदेखि संघर्ष गरिरहेका थिए ।समाचारका अनुसार, अभिनेता आफ्ना अभिभावकको मृत्यु पछि धेरै दुखी थिए। त्यहि समयमा, उनलाई पनि स्वास्थ्य समस्या भयो । जब उनले पनि फिल्महरूमा काम पाउन छोडे त्यसले थप समस्या उत्पन्न भएको थियो । पैसा नभएका कारण उनले अटो रिक्सामै दिन विताउने गरेका थिए ।

सडकमा आएका उनी धेरै रात मन्दिरमा पनि विताएका छन् । यस पछि, अवस्था यति नराम्रो भयो कि आर्थिक अवस्थाको साथ मानसिक र शारीरिक रूपमा अत्यन्त कमजोर भए। भारतीय समाचारमा यो पनि भनिएको छ कि केहि वर्ष अघि निर्देशक साई धिनाले विरच्छगकण्ठलाई सहयोग गर्ने प्रयास गरे। उनले अभिनेतालाई मन्दिरवाट आफ्नो घरमा ल्याएका थिए । यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्

प्रतिकृया दिनुहोस्