Monday, November 29

पै’सा लिएर पनि शा:रीरिक स:म्पर्क गर्न नदिएको भन्दै जनकपुर मा एक युवकले महिलालाइ गरे राम धु:ला’ई (भिडियो हेर्नुहोस्)

March 18, 2021 774

जनकपुर धामको रेल्वे स्टेशनमा दिउँसो एक युवकले आफूसँग पैसा लिएर पनि यौ८ न स म्प र्क गर्न नदिएको भन्दै कु ट पि ट गरेको बताएका छन् । युवकका अनुसार शनिबार साँझ नै उनीसँग १५०० रुपैयाँ रातभरिको लागि लिएपनि यौ८ न स म्प र्क गर्न नदिएपछि कु ८टे को प्रतिक्रिया दिए । महिलाले रातभरि विभिन्न बहानामा आ ल टा ल गरेको भन्दै युवकले सार्वजनिक ठाउँमै ती महिलालाई कु ८टे का छन । युवकसँग महिलाले १५०० सय रुपैयाँ लिनुका साथै मासुभात खाएर पनि यौ८ न स म्प र्क गर्न नदिएको महिलालाईई रेल्वे स्टेशनमा कु८ टे का छन । कु८टाई खाने महिलासँग अन्य एक महिला देखिएको थियो । महिलाहरुको एक गु८ ट भएको तथा युवकसँग ठ८ गी गरेको भन्दै उनले महिलालाई कु ८टे को बताएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्